Bureau

Bureau KNR Emmaplein 19a
Het bureau KNR is gevestigd aan het Emmaplein in ‘s-Hertogenbosch

Het bureau KNR is gevestigd op het Emmaplein 19a in ‘s-Hertogenbosch.
Telefoon: 073-6921321
Mail: secretariaat@knr.nl

 

Hoofd bureau

De heer Jeroen Crajé
financieel-economische stafmedewerker
j.craje@knr.nl

Staf

De heer Tom Boesten
stafmedewerker bestuurbaarheid en secretaris Commissie Beheer en Bestuur
t.boesten@knr.nl

Mevrouw Karin Bos
stafmedewerker ouderenzorg
k.bos@knr.nl

Mevrouw Janneke Doe
Juridische stafmedewerker en secretaris KNR-PIN
j.doe@knr.nl  Voor zaken m.b.t. KNR-PIN: pin@knr.nl

De heer Pierre Humblet
stafmedewerker toekomst religieus leven
p.humblet@knr.nl

De heer Gerard Moorman
stafmedewerker missie en jongerenwerk
g.moorman@knr.nl

Mevrouw Erica Op ’t Hoog
stafmedewerker communicatie en secretaris Commissie Presentie Religieuzen
e.opthoog@knr.nl / communicatie@knr.nl

Secretariaat

Mevrouw Nita van Bergen
secretariaat Bestuur KNR en Commissie Beheer en Bestuur
n.v.bergen@knr.nl

Mevrouw Ellen Daemen
secretariaat KNR-PIN en Commissie Beheer en Bestuur
e.daemen@knr.nl / pin@knr.nl

Mevrouw Jeanette Janssen
secretariaat Commissie Presentie Religieuzen
j.janssen@knr.nl

Mevrouw Miranda Roijers
secretariaat Commissie Presentie Religieuzen
m.roijers@knr.nl

Huishoudelijke dienst

Mevrouw Jolanda van Gennip
Mevrouw Lidia Sklarek