Vensters en spiegels – symposium over geestelijke begeleiding nu

Deze dag wordt georganiseerd door het Platform voor ignatiaanse spiritualiteit & Titus Brandsma Instituut en is bedoeld voor geestelijk begeleiders.

Wat vraagt goede geestelijke begeleiding vandaag? Hoe vind je als geestelijk begeleider richting in jouw werk?
Op deze dag verdiepen we ons in deze vragen en oefenen we onze competenties en vaardigheden om zo goed mogelijk bij de tijdsgeest te kunnen aansluiten. Ook ontmoeten we elkaar om onze band onderling te versterken.

Een dag waarin een open blik op de samenleving van vandaag èn reflectie op de praktijk van geestelijke begeleiding centraal staan.

  • Verdiep je begeleidingskwaliteiten en kennis van de huidige tijdsgeest
  • Ontmoet andere begeleiders en versterk je netwerk
  • Ontdek de nieuwe vertaling van het boek ‘Geestelijke begeleiding, ignatiaanse wegwijzers voor het pastoraat’ dat op deze dag gepresenteerd wordt.

Meer informatie en aanmelden

Delen